O nás

Ahoj, jmenuji se Michal Peterka. Kdybych byl superhrdinou, pravděpodobně by mi říkali "Kočičí muž". Jsem nadšenec ve výzkumu chování zvířat a posledních 14 let jsem se věnoval pomáhání majitelům koček v budování silných a harmonických vztahů s jejich mazlíčky.

Moje cesta k pochopení tajemného světa koček byla velmi trnitá. Výzkumy provedené v Kjótu v Japonsku ukázaly, že kočky mají schopnost cítit nálady svých majitelů, což mě inspirovalo k dalším studiím. Zjistil jsem, že kočky nás rozumějí nejen skrze tón našeho hlasu, ale také skrze konkrétní slova, která používáme.

Tyto poznatky jsem shrnul do snadno pochopitelného průvodce pro majitele koček, který jsem nazval "Kočičí bible". Mým cílem bylo poskytnout rady, jak lépe rozumět komunikaci koček, a to jak prostřednictvím jejich řeči těla, tak verbálních projevů.

Jsem hrdý, že mohu své znalosti a vášeň sdílet s ostatními a doufám, že pomohu mnoha lidem a jejich kočičím přátelům lépe se rozumět a komunikovat. Nakonec, komunikace s kočičím přítelem otevírá dveře k hlubšímu a bohatšímu vztahu plnému porozumění a lásky.